O mně

Jsem Petra Tučková, bydlím a pracuji v Olomouci. Působím jako terapeutka energetické psychologie a certifikovaná konzultantka Feng Shui. Poskytuji individuální konzultace a pořádám kurzy, kde předávám své zkušenosti.

Vystudovala jsem obor psychologie na univerzitě v Olomouci. V průběhu studia jsem začala zjišťovat, že více než vědecká psychologie mě zajímá psychologie energetická. Od roku 2003 jsem začala intenzivně navštěvovat kurzy a semináře alternativní medicíny a poznávat jiné cesty k uzdravení těla a duše. Při terapiích kombinuji techniky z rodinných konstelací, EFT, UPB, RUŠ, Etikoterapie, Reiki, Kineziologie, Autopatie, Cesty, Ho´oponopono, Pěti jazyků lásky, intuitivního tarotu a Theta healingu. 

Od roku 2006 jsem se věnovala studiu Feng Shui školy Black Hat a poznatky z tohoto učení jsem propojovala v rámci terapií s technikami energetické psychologie. Po několika letech jsem přešla na učení tradičního čínského Feng Shui a znalosti prohloubila absolvováním Certified Feng Shui Master Consultant Course v roce 2015 v Los Angeles a v roce 2016 v Las Vegas v USA.

Ve své praxi se snažím klientům pomoci najít rovnováhu v jejich životě  - harmonii člověka skrze terapii a harmonii prostředí pomocí Feng Shui. Při konzultacích klientům pomáhám najít cestu k odpovědím, které má každý uvnitř sebe, a podívat se na danou situaci či problém z jiného úhlu pohledu. V průběhu terapie aktivujeme zdroj sebeléčivé energie. Klienty podporuji, aby převzali zodpovědnost za svůj život a důvěřovali vlastním pocitům.  

Reference

"Petra Tučková je mým krásným, silným andělem. Setkala jsem se s ní před necelými dvěma lety, kdy můj život postrádal smysl, směr. Potíže v partnerství, v práci a špatný zdravotní stav mě uvěznily v bludném kruhu. Naštěstí jsem se setkala s andělem, který mi ukázal jiný svět. Svět plný lásky, naplnění a sebeúcty. Petra mi nabídla nový pohled na můj život. Pomocí různých terapeutických metod mi umožňuje se cítit lépe a silněji. Tím, že jsem díky Petře objevila sebelásku, většina problémů se vytratila. Petra je silná, láskyplná osobnost, která mě inspiruje a překvapuje na každé terapii. Je nejen mou inspirací, učitelkou, ale i přítelkyní. Je skvělý člověk, který má co dát a ukázat nový směr v životě každého."
Veronika F

"U paní Petry Tučkové jsme byli postupně s oběma našimi dětmi a pokaždé jsme byli nadšení. Problémy se velice rychle urovnaly a my vždy ocenili neskutečně milé a vstřícné chování. Nikdy jsem nepoznala lepšího psychologa a vnímavějšího člověka. Moc děkujeme."

Jana Ševčíková

 

"Petra Tučková je inspirativní žena, která při své práci využívá nejen moderních terapeutických přístupů, ale také velkou míru empatie a spontánní intuice. Její přístup je velmi podnětný. Postupně se Vám začnou odkrývat nejhlubší témata, se kterými jste konfrontováni. Vše nabývá jasnějších rysů a podob. Vaše životní cesta se projasňuje a vy vidíte světlo, které vyzařujete. Zjistíte, že jste tvůrci svého života a že všechno záleží jen a jen na Vás, na Vašich myšlenkách, utkvělých představách, domněnkách a vzorcích jednání, které stále opakujete. Děkuji Petře za citlivý a láskyplný přístup."

Lucie B

 

Paní Petru jsem poznala před deseti lety. Na první pohled nemůžete  tuto krásnou ženu přehlédnout. Od začátku pro mě byla vzorem ženskosti a elegance. Nejprve jsme spolupracovaly jako obchodní partnerky, kdy jsem si ji cenila pro její spolehlivost, upřímnost a ochotu spolupracovat a pomáhat při řešení problémů. Postupně se stala mojí skvělou přítelkyní a rádkyní nejen v pracovních záležitostech, ale i v osobním životě. Paní Petra se vždy umí na vaši životní situaci podívat z jiného úhlu pohledu a nabídnout možná řešení. Její znalosti a schopnost kombinování různých terapeutických technik  mě vždy překvapí, ale především posunou o další krok vpřed.......“

Marie Drkulová, www.hudebnicesticky.cz/

 

"Paní Tučkovou mi doporučila kamarádka, která viděla, jak se peru se svým životem. Cítila jsem se osamělá, slabá, nedokonalá, nedoceněná. Bála jsem se, že se nebudu moct vnitřně odhalit před někým úplně cizím. Bála jsem se, že se o sobě dozvím něco nepěkného. Bála jsem se, že mi potvrdí moje negativní pocity o sobě samé, ve kterých jsem se v některých momentech utápěla. Nejenže se mi u paní Tučkové dostalo příjemného přijetí a pochopení, ale její nesmírně vlídné zacházení a milá slova mi dodala sílu a odvahu se spolehnout na svoji intuici a vnitřní sílu, kterou máme každá v sobě. Ano, byl to očistný proces plný slz a překvapení, která jsme spolu postupně odhalovaly, ale vždycky jsem odcházela zlehka a s úsměvem na tváři, přesvědčená, že vše, co mi přichází do cesty, zvládnu. Teď si na ni vzpomenu vždycky, když si opakuji slova, která mě naučila: Jsem spokojená, vyrovnaná, milující, milovaná, naplněná, žádoucí. A vše ostatní přichází samo."

Lucie McM

 

"Petru jsem oslovila na doporučení své známé v době, kdy jsem řešila problémy se svou dcerou. Dcera je velmi senzitivní a po rozvodu začala vnímat jinakost exmanželova a mého přístupu k výchově.
Jsem člověk, který pracuje s lidmi, a denně slýchá nejeden životní příběh. Svou práci miluji. Ale prošla jsem si v posledních letech velmi složitým obdobím, kdy jsem sebe samu rozebrala a znova seskládala do nové bytosti, která má stále stejný základ, ale svět vnímá jinou optikou. A tak jsem se i já rozhodla k Petře zajít, abych i já sebe nechala opečovat a mohla i nadále předávat pomocí pohybu a léčivých doteků nemálo. Darovala jsem si 60 minut k dohlazení. Vše se mi tak hezky seskládalo, že je nyní nelehké to nějako pojmenovat. Petra mi prostě dodala tu poslední kostičku, která zapadla a vše spustila. Konečně jsem uviděla, co jsem v posledních letech stačila vytvořit, jak mám úžasné děti, jaký mám úžasný pracovní tým, úžasné lidi kolem sebe a hlavně jsem plně pochopila vše, co se kdy odehrálo v mé rodině, ze které jsem vzešla. Pochopila jsem souvisloti a veškeré znalosti, které jsem za poslední roky nashromažďovala. Najděte i vy u Petry tu chybějící částečku, která spustí ten neskutečný kolotoč, který zastaví u stanice radost." 

Vanda Lee, https://pilatesolomouc.webnode.cz/

 

"Petra Tučková je výjimečnou ženou v mém životě. Je mi oporou a inspirací téměř dvanáct let. Ukázala mi, jak velká síla se může skrývat v na pohled slabé ženě a otevřela mi dveře k myšlenkám a nápadům, které můj život obohatily a nasměrovaly. Díky Petře, její trpělivosti a moudrosti, je dnes pro mě a mé blízké každý den vzrušujícím dobrodružstvím. Trpělivě mi pomáhala vyklubat se ze skořápky průměrnosti a konformity. Osobně neznám lepšího leadera."
Eva Motýlová

 

"Petra je jemná a vnímavá žena, která vám dokáže naslouchat a vidět ve vás víc, než kdokoliv jiný. Umí se do vás vcítit a citlivě vás dovede k vašim vlastním odpovědím. Doporučuji všem využít její konzultace a zažít úlevu a vyjasnění, které přinesla mně osobně."

Pavla Heřmanovská


 

 


Kontakt

Mgr. Petra Tučková

Ztracená 19
Olomouc
779 00

T + 420 604 722 420