FENG SHUINáš prostor je zrcadlem našeho života


Feng Shui je staré čínské umění a učení založené na myšlence, že prostředí kolem nás je zrcadlem toho, co se děje uvnitř nás. Cílem Feng Shui je vytvořit takový osobní a pracovní prostor, který bude v souladu s tím, kdo jsme, co chceme, čemu věříme a kam v životě chceme jít.

Změnou energie ve svém domově, pracovním prostředí či firmě změníme svůj život. Způsob, jakým máme zařízené prostory, jak se o ně staráme a jak pečujeme sami o sebe, má velký vliv na náš život. Vše má energii - okolní prostředí, naše tělo, naše emoce a myšlenky, dokonce i neživé předměty. Feng Shui nám pomáhá vytvořit harmonické podporující prostředí a vést energii tak, aby mohla volně plynout.  Tato harmonická místa nám následně dodávají energii k tomu, abychom mohli žít život ve zdraví, lásce, radosti a hojnosti. 

Osobně Feng Shui vnímám jako jedinečný nástroj, který nám pomáhá k tomu, abychom mohli být více tím, kdo opravdu jsme.


"Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami."  Mahátma Gándhí


Osobní konzultace

Pokud se chcete podívat na svůj osobní, rodinný nebo pracovní život z pohledu Feng Shui, nabízím vám osobní konzultaci. Skrze váš prostor můžeme odhalit, co vám ve které oblasti života schází a jak ji podpořit, abyste žili šťastnější a naplněný život. Osobní schůzka je možná v mé kanceláři nebo u vás doma či ve firmě. 


Cena konzultace

Konzultace Feng Shui          2.800,- / hodinaZpracování projektu pro byt, dům nebo firmu

Pro detailnější zpracování vašeho rodinného nebo pracovního prostoru poskytuji vyhotovení projektu. Toto zpracování obsahuje komplexní pohled na celý prostor, navrhuje potřebné změny, nabízí konkrétní doporučení pro jednotlivé osoby a navrhuje použití materiálů, tvarů a barev.


Cena za zpracování se odvíjí dle konkrétních požadavků klienta a je odsouhlasena předem.