SEMINÁŘEUVOLNĚNÍ PODVĚDOMÝCH BLOKŮ

TECHNIKA POKLEPÁVÁNÍ NA AKUPUNKTURNÍ BODY

Tento jednodenní základní kurz Vás naučí základům léčebné techniky "poklepávání" na akupunkturní body, abyste byli schopni pomoci sami sobě i ostatním.

Technika Uvolnění podvědomých bloků vychází z EFT a spadá do oboru energetické psychologie. Energetická psychologie pracuje s nervovými a srdečními biopoli, s energetickými centry čaker a s dráhami energie, kam patří meridiánové akupunkturní dráhy. Velkým přínosem této techniky je její jednoduchost a velká účinnost, protože dokáže trvale změnit chování během velice krátké doby.

Je klinicky prokázané, že tato metoda dokáže odstranit fyzické i psychické problémy, omezující myšlenky, bloky a obnovit energetický systém člověka. A to vše bez negativních vedlejších účinků. Zvláště v současné hektické době je velkým pomocníkem pro zklidnění a zharmonizování těla a duše, abychom mohli žít spokojenější, naplněný život a dokázali se řídit svým srdcem.

TERMÍN: sobota 16. 11. 2019

MÍSTO: Olomouc

ČAS KURZU: 9:30 - 16:30

CENA KURZU: 1.800,-

Pro bližší informace mě můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem. Počet míst na kurzu je omezen. Přihlásit se můžete telefonicky na 604 722 420 nebo emailem na info@tenua.cz. Vaše místo bude rezervováno po uhrazení kurzu nebo zaplacení zálohy 500,-. Bližší informace o průběhu kurzu dostanou účastníci emailem.

Těším se na Vás ♥